Hakkında

bertan5Öncelikle insandır. Tamam maymun  iştahlıdır ama insandır sonuçta. Bu yaşına kadar bulaşmadığı yoktur, her tür sporu denemiştir. Halen yaptıklarıda vardır. Spor dediysek sanmayın ki çok atletik bir insandır. Yemeği çok sever, her yemeği dener, yeni lezzetlere açıktır yani. Yeni fikirlere de açıktır. Dinler. Kendiside üretir bol bol. Düşünür. Hatta biraz fazla düşünür. Düşündükçe kendi fikirlerini çürütür. Sever. Hemde çok sever. Karısını, oğlunu, ailesini sever. İnsanları da doğayı da sever, değer verir. Bazen fazla değer verir, üzülür. El becerisi iyidir. Buna güvenip Resime de, Heykele de, makete de bulaşmış , sonunu getirmemiştir. Kim bilir belki birgün getirir. Bilgisayardan da anlar, Oyunlardan da. Gençliğinde annesi, şimdilerde karısı tarafından fazla anladığı söylenmektedir. Ama bitirmiştir okullarını sırasıyla; babası, annesi gibi Diş Hekimi olmuştur. Yetmemiş bide Çene Cerrahisinde Doktora yapmıştır. Yabancıların Ph.D dedikleri. Yabancı demişken acayip İngilizce konuşur. Normal tabiii çocuk TED mezunu.Hayatı yabancı müzik dinleyerek geçmiş. Müzik demişken eski Rockçılardandır.Yeri gelir arabeskte, protestte, türküde, sanat müziği de dinler ayrıı. Komiktir de. İyi espri yapar. Alaycı bir espiri anlayışı vardır. İnanmıyorsanız sorun arkadaşlarına? Gösterişi sever, sever ama mütevazi diyenlerde az değildir hani. ( Bunun üzerinde çalışıyor diyelim). Budur işte, daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız gidin tanışın…yada bu blog’u okuyun.

Haydi size kolay gelsin.:)

Kalın sağlıcakla.

3 thoughts on “Hakkında

 1. insan değilsin olum sen,
  ama herşeye rağmen kardeşimsin,
  ve de süprizlerle dolusun dostum:)
  yeter artık şaşırtma bizleri, daha ne yeteneklerini görcez bakalım…

 2. Yeğenim Bertan,
  Ben teyzenin okul arkadaşı, aynı zamanda “Küçük Füsun” Teyzen’im senin. Kusura bakma, açık konuşacağım, senin doğumunu bilirim. Sonra uzaklaştım Ankara’dan memleketime, İstanbul’a döndüm. Ne yazık ki, sen burada okurken yollarımız kesişemedi. Bu blog sayesinde seni daha iyi tanıyabileceğim.
  Kendine, eşine ve oğluna iyi bakacağına eminim.
  Hepinize sevgiler,

  Küçük Füsun Teyzen

  • Sevgili Füsun Teyze,

   Bloğumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Sizinle burada karşılaşmak bana çok mutluluk verdi. Kendime ve onlara iyi bakacağım 🙂 şüpheniz olmasın. Sizde kendinize iyi bakın..
   Sevgiler,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s