Kızlı Erkekli

Leave a comment

kizli-erkekli-robot-odtu-gezi-pankart

Malum açıklamadan herkesin haberi var. Üstüne birde Başbakanın sözlerini EMİR addeden valilerimiz var. Polisimizin zaten asli görevi AHLAK bekçiliği oldu. Eee artık Öyle Kızlı-Erkekli aynı evde kalmayın Lütfen! Niye mi? Eee milli irade işte. Çoğunluk öyle istiyor!

“Halk bu tarz müdahalelere SANDIK ’ta cevap verir. Baskı arttıkça OY azalır. Demokrasilerde DİKTATÖR olmaz. Bütün sorun SEÇİM barajı, yoksa AKP bu kadar koltuk kazanamaz. CHP iyi muhalefet edemiyor. MHP yardakçılık yapıyor. Mustafa Kemal bugünleri önceden görmüştü…”

Gibi geyikleri bir kenara bırakalım. Yaşam Tarzına müdahale tamamen bir ÖZGÜRLÜK sorunudur. Ve insanın Özgürlüğü, Halk iradesine,  azınlık veya çoğunluk bir grubun eline ve en önemlisi DEVLET’ in kendisine bırakılamayacak kadar KIYMETLİDİR.

Özgürlüğün bu kadar kıymetli ve hassas bir konu olmasından ötürü, onu güvence altına alabilecek tek şey yine kendisidir. Özgürlük ancak temelinde tamamen Özgürlük bulunan bir Anayasa’yla korunabilir. Ve üzülerek söylüyorum, bu topraklar bugüne kadar hiç böyle bir anayasa görmemiştir.

Delinmesi çok zor olan Anayasalar görmüştür. Ki 80 Anayasası böyledir. Ama temelinde DEVLETÇİLİK olduğu için, şu an yavaş yavaş YARGI ve DEVLETİN el değiştirmesini izlemektedir. Hem değişmez olarak, hem de işlev görmeden oracıkta yatmaktadır.

Bugün özgürlüklerimiz yavaş yavaş elimizden alınıyor. Yaşam tarzımıza müdahale ediliyorsa, artık sorunun devleti yönetenlerde değil, devletin kendisinde olduğunu görmeliyiz! Amaç gücü ele geçirmek değil, mümkün olduğunca küçük parçalara ayırmak. Çalışmamız gereken şey bu. Sahte bir halk iradesine dayandırıp, kendimizi korumaya çalışmanın sonuçlarını gördük.

Bir de öteki yolu deneyelim…

Kalın Sağlıcakla;

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s